Sun 07 28 2013

Last update 03:13:42 PM GMT

Back Новини Платформа ДА Hе обертаючись назад, рухатися тільки вперед

Hе обертаючись назад, рухатися тільки вперед

Довгоочікуваний з'їзд голів національних комітетів платформи "Діалог Євразії" відбувся в Стамбулі. У з'їзді взяли участь більше десяти країн. Головним організатором виступив генеральний секретаріат платформи "Діалог Євразії" (ПДЕ).

 

Модератором зборів виступив нинішній Голова ПДЕ професор Володимир Сергійчук. Збори складалися з трьох засідань в першому з яких голова Володимир Сергійчук, співголова Харун Токак, а також голова турецького національного комітету Наджи Бостанджи виступили зі своїм вступним словом. Володимир Сергійчук у свій промові зробив наголос на тому, що платформа "Діалог Євразії" знаходить своє місце у світі і направляє усю свою діяльність на благо всього людства. Головною ж реплікою голови стала: «Ми повинні працювати, розвиватися і бути цікавими. Поки ми будемо цікавими і зможемо пропонувати людям рішення проблем, ми будемо їм потрібні!»

На з'їзді, в якому прийняли участь комітети ПДЕ Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизії, Молдови, Росії, Таджикистану, Туреччини і України, також приєдналися і представники комітетів Автономної Республіки Крим і Республики Татарстан.

image1

Перше засідання було присвячене вітанням представників кожної з країн.

На другому засіданні, генеральний секретар ПДЕ Ісмаїл Тас надав звіт про проведену роботу платформи за останній рік. Після нього інші країни-члени платформи поділилися інформацією про проведену діяльність своїх комітетів за минулий рік.

Третє засідання виявилось найгарячішим, оскільки на ньому відбулися бурхливі дебати і обмін пропозиціями і думками з приводу проектів і планів роботи на наступний рок.

На цій зустрічі також винесли на обговорення і діяльність журналу "ДА", який займається пошуком рішень проблем Євразії. Борис Клементьєв редактор журналу "ДА" надав коротку інформацію про публікації, які плануються до випуску наступного року.

У кінці засідання модератор Володимир Сергійчук підвів підсумок і побажав своїм колегам удачі і успіхів в роботі: «Сподіваюся і цього року ми не підведемо. Працюватимемо і ще раз працюватимемо!»

Після зборів генеральний секретар Платформи "Діалог Євразії" запросив своїх колег на вечерю у свій новий офіс, де і відсвяткували 75-річчя голови Національного комітету Молдови Бориса Маріана, 60-річчя голови Національного комітету Киргизії професора Асана Ормушева, а також 50-річчя річниці весілля голови Національного комітету Російської Федерації професора Ростислава Рибакова.

image2

image3

image4

Додати коментар


Захисний код
Оновити