Thu 04 23 2015

Last update 06:57:13 AM GMT

Back Новини Платформа ДА Літературний конкурс «Лист до мами»

Літературний конкурс «Лист до мами»

post_mom

ПОВІДОМЛЕННЯ

Міжнародна громадська організація Платформа «Діалог Євразії» в Україні, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України,  Департамент освіти і науки, молоді та спорту м. Києва оголошують   Літературний конкурс «Лист до мами» , який проводиться з 11 лютого по 29 березня 2013 року для учнів 8–10 класів київських шкіл і присвячується Дню матері.

Крайній термін подання конкурсних робіт – 29 березня 2013 р.

Роботи, написані українською мовою, надсилати в електронному форматі на адресу : ukraynadap@gmail.com .

Конкурсні роботи розглядатиме й оцінюватиме Журі.

Для нагородження переможців встановлено грошові премії:

Перша – 1500  гривень,

Друга – 1000  гривень,

Третя –      750 гривень,

а також п’ять заохочувальних по 300 гривень кожна.

Переможцям також буде вручено спеціальні нагороди й подарунки .

Урочисте нагородження переможців Конкурсу відбудеться в Києві на свято Дня матері – 12 травня ц. р. (про час і місце буде повідомлено додатково).

Докладнішу інформацію щодо написання конкурсних робіт Ви знайдете у Регламенті Конкурсу, що додається до цього Повідомлення, а також за телефонами : 234-96-00, 234-70-90 ; моб.: 093 206-36-50 (Кокова Тетяна Григорівна – секретар Платформи «Діалог Євразії» в Україні; м. Київ, вул. Басейна, 21А, к.6).

Дорогі учні! Ми раді, що ви зголосилися взяти участь у  Літературному конкурсі «Лист до мами».

Якщо чиясь мама перебуває зараз далеко від дому, може, десь на чужині в пошуках заробітку або недавно там побувала, сядь і напиши їй листа, але не з примусу, а від щирого серця. Напиши їй, що відчуваєш, про що мрієш, якою уявляєш собі маму, коли її немає поруч. Чим ти хотів би з нею поділитися, чим порадувати? Звичайно, в листі  не обійтись також без місцевих новин, без якихось побутових повідомлень про себе й про близьких родичів, але все це другорядне.

Однак, навіть якщо твоя мама ніколи з тобою не розлучалася,  все одно напиши їй. Для цього тобі знадобиться включити свою багату уяву, як це роблять письменники. Ти міг би уявити, що сам поїхав далеко-далеко від дому, скажімо, вчишся за кордоном. Якого зворушливого листа, сповненого туги за мамою й за батьківщиною, можна написати в подібному становищі!..

Насамкінець ми хочемо підказати вам, дорогі учасники Конкурсу, що особливу увагу журі звертатиме на ваші творчі здібності – на незвичне, свіже мислення, на вміння дохідливо, ясно, витончено передавати свої почуття й думки.

Успіхів вам!

ОРГКОМІТЕТ

 

РЕГЛАМЕНТ

Літературного конкурсу «Лист до мами»

При написанні конкурсної роботи необхідно дотримуватися таких правил:

1. У Конкурсі беруть участь учні 8–10-х класів київських шкіл.

2. Конкурсні роботи (твори) писати українською мовою.

3. Конкурсні роботи надсилати в електронному форматі на адресу : ukraynadap@gmail.com .

4. Термін написання й надсилання робіт – з 11 лютого по 29 березня 2013 р. Крайній термін подання конкурсних робіт – 29 березня .

5. Формат тексту – А4, текст набирати шрифтом Times New Roman, розмір – 14, інтервал – 1,5 см., поля: ліве – 3, праве – 1,5 см., верхнє й     нижнє – по 2,5 см.

6. Текст конкурсної роботи повинен бути без граматичних і синтаксичних помилок та мати обсяг до 3500 знаків.

7. Учень-автор має викласти свої думки в логічній послідовності, просто, коротко, чітко, без зайвих іншомовних запозичень (англіцизмів, русизмів і т. п.), без абревіатур – без усього того, що може відволікати від розкриття теми й передачі ясності образу матері.

8.  В кінці кожної роботи зазначити: ім’я й прізвище учня-автора, назву класу, школи, району, а також ім’я й прізвище учителя-наставника.

9. Журі найвище оцінюватиме в конкурсних роботах емоційність і свіжість викладу.

10.  Урочисте нагородження переможців Конкурсу відбудеться в Києві на свято Дня матері – 12 травня ц. р. (про час і місце буде повідомлено додатково).

Додати коментар


Захисний код
Оновити