Fri 04 24 2015

Last update 06:57:13 AM GMT

Back Публікації

Публікації

20 років діалогу: підсумки

Ольга Погребняк

halimonenko

3 березня 2011 року в приміщені Зали засідань Вченої Ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася міжнародна конференція на тему: «Двадцять років діалогу взаєморозуміння і взаємодії між незалежною Україною і Туреччиною» Ініціатором даного заходу виступила міжнародна громадська організація «Платформа «Діалог Євразії».

 

Міст через Босфор

Діана Дуцик, «Главред», Анталія-Київ, 01.12.10

Головою Платформи «Діалог Євразія» став український історик Володимир Сергійчук.

У країна два наступних роки головуватиме у впливовій міжнародній  громадській організації Платформа «Діалог Євразія». «Зараз ми обрали представника України. І це радує, адже Україна – велика держава. Вона бере активну участь у роботі «Діалога Євразії». І я сподіваюся, що Україна зробить багато добрих справ для нашої платформи», - сказав у коментарі «Главреду» відомий азербайджанський письменник, голова Спілки письменників Азербайджану, голова Платформи ДА у 2002-2004 роках Анар (Анар Расул оглу Рзаєв).

Стратегічне сусідство

20sene

Павло Сивокінь, «Главред», 09.03.11

Хільмі Явуз : "Враження від перебування в Києві"

yavuz
16 червня 2010 р., газета "ЗАМАН"

Останній раз я бачив лелек 2 місяці тому, цього разу я був в Україні, в Києві, з нагоди конференції, організованої Академією педагогічних наук України спільно з Платформою "Діалог Євразії".

Діалог Євразія: гуманітарний Давос

Хусейн Гюлердже, газета Заман.

Середа, 1 грудня 2010


Документи, опубліковані Wikileaks підняли великий шум. Залишаючи цю тему для своєї п'ятничної статті, я хотів би звернути вашу увагу на двоє зборів, які вважаю немаловажливими.

Фонд журналістів і письменників Туреччини все більше і більше стає батьківщиною діалогу як для Туреччини, так і для світової громадськості в цілому. Фонд, чиє ім'я більше пов'язане з діяльністю платформи «Абант», на минулих вихідних провів в Анталії дві конференції.